Przeniesienie aktywacji konta w Librusie

Jak przenieść aktywację konta z poprzedniej szkoły (gimnazjum) do nowej (liceum) i tym samym wykorzystać opłacony pełny dostęp do Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.


Rodzic ucznia Kowalskiego ma aktywne konto w szkole A do dnia 28.09.2009 r. Dziecko ukończyło edukację w szkole A i kontynuuje od kolejnego miesiąca swoją naukę w szkole B. Zarówno szkoła A jak i B wyposażona jest w System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce. Rodzic w związku z tym posiada dwa konta, z których pierwsze jest w szkole A (nadal aktywne), drugie w szkole B (nowo otrzymane, jeszcze nie aktywowane).

Przenoszenie aktywacji działa również w obrębie jednej szkoły.

Jeżeli zachodzi w systemie taka sytuacja, to aby rodzic nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z ponowną aktywacją konta (w sytuacji, w której stare jest nadal aktywne), System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce udostępnił narzędzie "przenoszenie aktywacji".

Aby skorzystać z powyższego narzędzia należy zalogować się do systemu jako użytkownik z uprawnieniami rodzica i wejść w menu "informacje". Następnie należy zlokalizować odnośnik o nazwie "przenieś aktywację".

Krok 1

Należy wypełnić formularze odpowiednimi danymi:

Krok 2

Po wykonaniu tej operacji należy potwierdzić wpisane dane przyciskiem "Przenieś aktywację". Od tej pory stare konto stanie się nieaktywne, nowe natomiast odziedziczy po starym czas aktywacji.

 

Informacje zawarte w artykule zostały zaczerpnięte ze strony

Wydawnictwa Librus

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information