Zapraszamy naszych uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu logicznego - "Genius Logicus" online.

Logo Genius Logicus

Zawody z pomiarem czasu "B"

"Uczestnik otrzyma 10 zadań, na których rozwiązanie będzie miał ogółem 70 minut. Zadania, ze względu na skalę trudności, są punktowane od 1 do 5.
Zawody będą odbywać się (w marcu - kwietniu)  we wszystkich uczestniczących szkołach, pod nadzorem koordynatora i w obecności innych zawodników (na podobnych zasadach jak pisemny egzamin maturalny). Konieczny będzie pomiar czasu, aby umożliwić rozróżnienie punktowe i w konsekwencji wyłonić zwycięzców.

Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymają międzynarodowy certyfikat z zaznaczeniem miejsca, które zajęli we współzawodnictwie z uczniami z pozostałych krajów. 24 najlepszych osób otrzyma nagrody finansowe . Pozostali zawodnicy otrzymają certyfikat państwowy    z zaznaczonym poziomem, na którym znalazły się ich prace konkursowe.

O nagrody finansowe będą walczyć zawodnicy na Międzynarodowych Mistrzostwach, na które awansują z każdego państwa tylko ci, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w kategorii."

Więcej informacji na http://www.geniuslogicus.eu/pl/sps/0082/B/

Zapraszam serdecznie chętnych do zgłaszania się do nauczycieli matematyki do 29.10.2017 roku lub bezpośrednio do koordynatora prof. Roberta Zdanowicza. Koszt udziału w zawodach to 11zł.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information