Uczniowie IV LO biorą po raz kolejny czynny udział w akcjach charytatywnych na rzecz Polaków ze Wschodu.

Dziennik Łódzki"Dziennik Łódzki"  niezawodnie wspiera akcje naszej młodzieży z IV LO i Rzgowskiej Młodzieży Patriotycznej. Nie inaczej jest i tym razem. W piątkowym wydaniu "Kocham Łódź" pojawił się artykuł o dwóch organizowanych przez nas przedsięwzięciach. Pierwsze to zbiórka paczek "Rodacy Bohaterom - Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach" - "Stowarzyszenie Odra-Niemen", drugie natomiast to "Wigilia Kresowa" w IV Liceum w Łodzi im. Emilii Sczanieckiej.

Zapraszamy do lektury i ofiarnego wspierania naszych działań, by było to również Nasze wspólne dzieło.

Artykuł w Dzienniku Łódzkim o działalności młodzieży IV LO na rzecz Kresowian.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

BIP

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information