Uczniowie IV LO biorą po raz kolejny czynny udział w akcjach charytatywnych na rzecz Polaków ze Wschodu.

Dziennik Łódzki"Dziennik Łódzki"  niezawodnie wspiera akcje naszej młodzieży z IV LO i Rzgowskiej Młodzieży Patriotycznej. Nie inaczej jest i tym razem. W piątkowym wydaniu "Kocham Łódź" pojawił się artykuł o dwóch organizowanych przez nas przedsięwzięciach. Pierwsze to zbiórka paczek "Rodacy Bohaterom - Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach" - "Stowarzyszenie Odra-Niemen", drugie natomiast to "Wigilia Kresowa" w IV Liceum w Łodzi im. Emilii Sczanieckiej.

Zapraszamy do lektury i ofiarnego wspierania naszych działań, by było to również Nasze wspólne dzieło.

Artykuł w Dzienniku Łódzkim o działalności młodzieży IV LO na rzecz Kresowian.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information