Pożegnaliśmy profesora Andrzeja Czurkę.

Światełko spokojuZ wielkim żalem, 19 września 2016 roku, pożegnaliśmy wieloletniego nauczyciela historii w naszej Szkole ŚP. Pana Profesora Andrzeja Czurkę, pracującego z młodzieżą "Czwórki" od 1989 roku.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information