Czwórka w rankingach ogólnopolskich - dobra pozycja!

 

Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie z 300 najlepszych polskich liceów i techników uczestniczyli 10 stycznia na Politechnice Warszawskiej w finale XV Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013. Były najwyższe władze edukacyjne kraju, byli dyrektorzy OKE, kuratorzy oświaty i prezydenci miast. Byli rektorzy i dziennikarze. Był występ chóru i zespołu tańca PW. 

Nasze Liceum może się znów pochwalić.

 

W rankingu ogólnopoloskim zajęliśmy 95 pozycję wśród 500 szkół.

ranking_polska

 

W rankingu wojewódzkim uklasowaliśmy się na miejscu 7 wśród 50 ocenianych szkół.

ranking_woj_lodzkie

 

Za powyższe osiągnięcia Nasze LO zostało nagrodzone

Dyplomem Złotej Szkoły 2013 !

 

Dyplom_perspektywy_2013

 

Źródło informacji: www.perspektywy.pl

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information