Czwórka w rankingach ogólnopolskich - dobra pozycja!

Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie z 300 najlepszych polskich liceów i techników uczestniczyli 10 stycznia na Politechnice Warszawskiej w finale XV Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013. Były najwyższe władze edukacyjne kraju, byli dyrektorzy OKE, kuratorzy oświaty i prezydenci miast. Byli rektorzy i dziennikarze. Był występ chóru i zespołu tańca PW.

Nasze Liceum może się znów pochwalić.

W rankingu ogólnopoloskim zajęliśmy 95 pozycję wśród 500 szkół.

ranking_polska

W rankingu wojewódzkim uklasowaliśmy się na miejscu 7 wśród 50 ocenianych szkół.

ranking_woj_lodzkie

Za powyższe osiągnięcia Nasze LO zostało nagrodzone

Dyplomem Złotej Szkoły 2013 !

Dyplom_perspektywy_2013

Źródło informacji: www.perspektywy.pl