MAF zaprasza na spotkanie - " Wisławy Szymborskiej świat bez Boga (?)"

MŁODZIEŻOWA AKADEMIA FILOZOFICZNA

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli zainteresowanych edukacją filozoficzną na kolejne w tym roku szkolnym spotkanie Młodzieżowej Akademii Filozoficznej, które odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek)  w godz. 15.45 – 16.45 w IV Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi (Pomorska 16, sala 11). Gościem Akademii będzie dr Wojciech Wożniak, który wygłosi wykład na temat:

 Wisławy Szymborskiej świat bez Boga (?)

Planowany porządek spotkania:

  • wykład: 15.45 – 16.45
  • przerwa: 16.45 – 16.50
  • dyskusja  (dla chętnych): 16.50 – 17.30

 

Przypominamy, że udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information