MAF zaprasza na spotkanie - "Co czyni życie człowieka szczęśliwym?"

MŁODZIEŻOWA AKADEMIA FILOZOFICZNA

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych edukacją filozoficzną na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Młodzieżowej Akademii Filozoficznej, które odbędzie się 15 czerwca 2018 r. (piątek)  w godz. 15.45 – 16.45 w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Piotrowiczowej, ul. Majzela Eliasza Chaima 4 (dawniej: Zulii Pacanowskiej 4).

Gościem Akademii będzie Oliwier Kędzierski, uczeń XIII LO, laureat XXIX Olimpiady Filozoficznej, który przedstawi temat:

 Co czyni życie człowieka szczęśliwym?

Autor rozwinie główne tezy swojej pracy pisemnej przygotowanej na Olimpiadę Filozoficzną, która odbyła się w 2017 roku oraz opowie o wybranych koncepcjach dobrego i szczęśliwego życia w myśli współczesnej.

Planowany porządek spotkania:

  •  wykład:  15.45 – 16.45
  • przerwa: 16.45 – 16.50
  • dyskusja  (dla chętnych): 16.50 – 17.30

Przypominamy, że udział w zajęciach jest bezpłatny.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information