Badania terenowe w ramach Group4Project.

Zdjecie z badan terenowychW dniach 13 - 17 czerwca uczniowie klasy II DP uczestniczyli  w zajęciach terenowych, w trakcie których realizowali Group 4 Project, czyli projekt grupy przedmiotów eksperymentalnych. Temat  przewodni tegorocznego projektu to Water quality in Warta River nearby Zalecze Wielkie.

Uczniowie równolegle prowadzili badania parametrów fizyko-chemicznych oraz makrofauny bezkręgowców wodnych, stosując w praktyce wiedzę zdobytą podczas zajęć z biologii, chemii i fizyki.

Praca w interdyscyplinarnych grupach pozwoliła na holistyczne podejście do zbadania jakości wody w rzece, wymagając od uczniów twórczego myślenia w rozwiązywaniu stawianych im problemów zadaniowych i umiejętności pracy w kilkuosobowym zespole.

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information