List gratulacyjny od Wiceprezydenta miasta Łodzi

Wiceprezydent miasta Łodzi skierował do Pani Dyrektor, Pani Koordynator Programu z Maturą Międzynarodową oraz do Rady Pedagogicznej IBDP list gratulacyjny, związany z pięcioleciem istnienia tego programu w IV LO. Pan Piątkowski gratuluje nauczycielom świetnych wyników maturalnych, dziękuje za wysiłek związany z kształceniem młodzieży w tak odmiennym systemie oraz życzy kolejnych sukcesów.

list_gratulacyjny_powiększenie

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information