Druk deklaracji uczestnictwa w programie IBDP (wymagany).

IB LogoUwaga kandydaci do klasy z programem Matury Międzynarodowej! Zgodnie z regulaminem rekrutacji kandydaci dostarczają do sekretariatu podpisane przez Rodziców deklaracje uczestnictwa w programie Matury Międzynarodowej .

Aktualny (na rok szkolny 2016/2017) druk deklaracji dostępny pod adresem  >>deklaracja   /link w REGULAMINIE REKRUTACJI TAKŻE PRAWIDŁOWY/

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information