Rejestracja kandydatów do klasy IBDP 2018

Informujemy, że możliwość rejestracji do klasy z programem Matury Międzynarodowej dostępna jest do 18 maja 2018 (do godziny 23:59). Po tym terminie, nie będzie możliwości dokonania rejestracji w programie.

Rejestracji dokonywać mogą tylko uczniowie, którzy w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczali do klasy pierwszej szkoły ponadgimnazjalnej.

Jak dokonać rejestracji kandydata:

1. Przejdź do elektronicznego formularza rejestracji i starannie go wypełnij  >> e-formularz rejestracji
  2. Pobierz deklarację uczestnictwa w Programie w postaci pliku pdf, wydrukuj ją, wypełnij zgodnie z instrukcjami i dostarcz osobiście do szkoły  >>deklaracja

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, błędów w procesie rejestracji prosimy kontaktować się z:

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.