Wyróżnienie za najlepsze zdjęcie na Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego 2014.

Logo FestiwaluW dniach 22 - 23 maja bieżącego roku uczniowie klasy IIc Kinga Ścieszko i Michał Gilewski oraz gościnnie uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli - Tymoteusz Kałużewski wzięli udział w Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego w Zielonej Górze. Zespół Filmowy "Laluna", złożony właśnie z uczniów naszej szkoły, otrzymał wyróżnienie za najlepsze zdjęcia do filmu zatytułowanego "Liberte".

Koordynatorem projektu była pani prof. Joanna Kopeć.

 

Wręczenie nagrody.Nagrodzony zespół wraz z nauczycielem.

Uczniowie udali się na Festiwal pod opieką pani profesor I. Kostki - Skwarczyńskiej.

Moment wręczenia nagrody.

 

Jeszcze raz nagrodzony zespół.

 

Gratulujemy sukcesu! 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information