Wyróżnienie za najlepsze zdjęcie na Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego 2014.

Logo FestiwaluW dniach 22 - 23 maja bieżącego roku uczniowie klasy IIc Kinga Ścieszko i Michał Gilewski oraz gościnnie uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli - Tymoteusz Kałużewski wzięli udział w Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego w Zielonej Górze. Zespół Filmowy "Laluna", złożony właśnie z uczniów naszej szkoły, otrzymał wyróżnienie za najlepsze zdjęcia do filmu zatytułowanego "Liberte".

Koordynatorem projektu była pani prof. Joanna Kopeć.

 

Wręczenie nagrody.Nagrodzony zespół wraz z nauczycielem.

Uczniowie udali się na Festiwal pod opieką pani profesor I. Kostki - Skwarczyńskiej.

Moment wręczenia nagrody.

 

Jeszcze raz nagrodzony zespół.

 

Gratulujemy sukcesu! 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

BIP

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information