Uczennica IV LO na XXXI Ogólnopolskim Sejmiku Matematyków.

LogotypW dniach 5 - 7 czerwca bieżącego roku, w Szczyrku, odbył się  XXXI Ogólnopolski Sejmik Matematyków, w którym wzięła udział reprezentantka naszej szkoły. Angelika Witosławska, uczennica  klasy III DP, zakwalifikowana została do grona 20 finalistów konkursu. W Szczyrku wygłosiła referat na temat „Dla jakich funkcji, punkty z twierdzeń Rolle'a, Lagrange'a, Cauchy'ego i Darboux są zawsze średnią arytmetyczną, geometryczną lub harmoniczną?” napisany pod kierunkiem pani prof. Agnieszki Banaśkiewicz.

 

 

Gratulujemy wyróżnienia na skalę kraju.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information