Uczennica IV LO na XXXI Ogólnopolskim Sejmiku Matematyków.

LogotypW dniach 5 - 7 czerwca bieżącego roku, w Szczyrku, odbył się  XXXI Ogólnopolski Sejmik Matematyków, w którym wzięła udział reprezentantka naszej szkoły. Angelika Witosławska, uczennica  klasy III DP, zakwalifikowana została do grona 20 finalistów konkursu. W Szczyrku wygłosiła referat na temat „Dla jakich funkcji, punkty z twierdzeń Rolle'a, Lagrange'a, Cauchy'ego i Darboux są zawsze średnią arytmetyczną, geometryczną lub harmoniczną?” napisany pod kierunkiem pani prof. Agnieszki Banaśkiewicz.

 

 

Gratulujemy wyróżnienia na skalę kraju.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

BIP

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information