Czwórkowicze w etapie centralnym Olimpiady z Języka Angielskiego.

Logotym Idea GroupW Ogolnopolskiej Olimpiadzie Jezyka Angielskiego 2013/2014 organizowanej przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group oraz przy współpracy ze Społeczną Akademią Nauk, Clark University Oxford University Press uczniowie klasy IF Angelicka Okay, Kuba Bilski, Agnieszka Murgrabia, Kornelia Duczkowska (35 m-ce w Polsce) zostali jej finalistami.

W IX Konkursie Języka Angielskiego Motive dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w finale znaleźli się uczniowie klasy  IF: Kornelia Duczkowska, Zofia Durys, Hubert Brancewicz-Michalak.

Uczennica klasy III IB MARIA DURYS zajęła 2 m-ce!!!!!! Brawo.

Serdecznie gratulujemy!

Dyplomy dla uczestników.

Więcej informacji na temat Olimpiady można uzyskać na  ideagroup.edu.pl.