Czwórkowicze w etapie centralnym Olimpiady z Języka Angielskiego.

Logotym Idea GroupW Ogolnopolskiej Olimpiadzie Jezyka Angielskiego 2013/2014 organizowanej przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group oraz przy współpracy ze Społeczną Akademią Nauk, Clark University Oxford University Press uczniowie klasy IF Angelicka Okay, Kuba Bilski, Agnieszka Murgrabia, Kornelia Duczkowska (35 m-ce w Polsce) zostali jej finalistami.


  W IX Konkursie Języka Angielskiego Motive dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w finale znaleźli się uczniowie klasy  IF: Kornelia Duczkowska, Zofia Durys, Hubert Brancewicz-Michalak.

Uczennica klasy III IB MARIA DURYS zajęła 2 m-ce!!!!!! Brawo.

Serdecznie gratulujemy!


Dyplomy dla uczestników.

 

Więcej informacji na temat Olimpiady można uzyskać na  ideagroup.edu.pl.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information