Dwoje Czwórkowiczów w finale Sejmiku Matematyków.

Logo XXXII OGÓLNOPOLSKIEGO SEJMIKU MATEMATYKÓWInformujemy, że Gabriela Chojnowska oraz Paweł Pomorski, uczniowie klasy III DP,  zostali finalistami XXXII Ogólnopolskiego Sejmiku Matematyków.

Gabriela odniosła sukces tworząc pracę pod tytułem
"Trygonometria i własności trójkątów w geometrii hiperbolicznej",

Paweł natomiast  piszać pracę na temat:
"Własności funkcji Gamma Eulera dla dziedziny dodatnich liczb rzeczywistych i jej niektóre zastosowania."

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, ktory odbędzie się w dniach 4 - 7  czerwca 2015.

Opiękę nad uczniami podczas konkursu sprawowuje pani prof. Agnieszka Banaśkiewicz.

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.