Uczennica IVLO finalistką tegorocznej Olimpiady Filozoficznej.

Logotyo PTFMiło nam poinformować, że uczennica klasy 3c (rok szkolny 2014/2015) IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, Zuzanna Siepsiak w bieżącym roku szkolnym brała udział w XXVII edycji Olimpiady Filozoficznej.

Nasza uczennica uzyskała zaszczytny tytuł finalistki wspomnianej olimpiady.

Serdecznie gratulujemy!

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

BIP

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information