Uczennica IVLO finalistką tegorocznej Olimpiady Filozoficznej.

Logotyo PTFMiło nam poinformować, że uczennica klasy 3c (rok szkolny 2014/2015) IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, Zuzanna Siepsiak w bieżącym roku szkolnym brała udział w XXVII edycji Olimpiady Filozoficznej.

Nasza uczennica uzyskała zaszczytny tytuł finalistki wspomnianej olimpiady.

Serdecznie gratulujemy!

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information