Genius Logius edycja 2014/2015 - najlepsze wyniki w historii Czwórki.

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie Naszej Szkoły osiągnęli w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Genius Logicus najlepsze w historii startu IV LO rezultaty. Otrzymaliśmy 3 złote dyplomy, zajmując miejsce w pierwszej 50 rankingu światowego oraz 1, 5 i 8 miejsce w rankingu krajowym. Ponad to liczne srebrne certyfikaty za miejsca od 250 do 499 w rankingu światowym.

Miejmy nadzieję, że zachęci to kolejne roczniki do startu w tym prestiżowym konkursie matematyczno - logicznym.

Poniżej dwa ze złotych dyplomów przyznanych naszym uczniom:

Złoty certyfikat dla Magdaleny Chałat (1 miejsce w rankingu krajowym)

Złoty certyfikat dla Agnieszki Nowackiej (5 miejsce w rankingu krajowym)

 

Serdecznie gratulujemy!

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information