Genius Logius edycja 2014/2015 - najlepsze wyniki w historii Czwórki.

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie Naszej Szkoły osiągnęli w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Genius Logicus najlepsze w historii startu IV LO rezultaty. Otrzymaliśmy 3 złote dyplomy, zajmując miejsce w pierwszej 50 rankingu światowego oraz 1, 5 i 8 miejsce w rankingu krajowym. Ponad to liczne srebrne certyfikaty za miejsca od 250 do 499 w rankingu światowym.

Miejmy nadzieję, że zachęci to kolejne roczniki do startu w tym prestiżowym konkursie matematyczno - logicznym.

Poniżej dwa ze złotych dyplomów przyznanych naszym uczniom:

Złoty certyfikat dla Magdaleny Chałat (1 miejsce w rankingu krajowym)

Złoty certyfikat dla Agnieszki Nowackiej (5 miejsce w rankingu krajowym)

Serdecznie gratulujemy!