IV miejsce naszego ucznia w finale XXXII edycji Ogólnopolskiego Sejmiku Matematyków.

Logo XXXII OGÓLNOPOLSKIEGO SEJMIKU MATEMATYKÓW

W dniach 4 VI -7 VI w  2015  w Szczyrku odbył się finału XXXII edycji Ogólnopolskiego Sejmiku Matematyków. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III DP :  Gabriela Chojnowska i Paweł Pomorski, którego praca i prezentacja zostały sklasyfikowane na IV miejscu.

Opiekunem merytorycznym prac była  prof Agnieszka Banaśkiewicz.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information