Czwórkowicze wśród finalistów i laureatów II edycji konkursu Hiszpania Online.

Niezwykle przyjemnie jest mi poinformawać, że nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie lokaty w fianale II edycji konkursu Hiszpania Online. A oto nasi zwycięzcy:

  • Ignacy Ciechanowski 3 miejsce
  • Magdalena Cłapa 5 miejsce
  • Daniel Barański 6 miejsce
  • Weronika Mazurowska (1e) 7 miejsce.

Serdecznie gratulujemy uczniom i opiekunowi pani prof. Annie Sieczkowskiej.

Nasi finaliści !

Finaliści konkursu z opiekunem - panią prof. Anną Sieczkowską.

"Konkurs ten zorganizowany został dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, chcących przetestować swoją wiedzę z zakresu kultury, historii i geografii Hiszpanii. Organizatorami konkursu są uczniowie XXXI LO - Wojciech Marańda i Juliusz Kusiak oraz nauczycielka języka hiszpańskiego Ewa Rajnert

Pierwszy etap to test jednokrotnej odpowiedzi. W ciągu 6,5 minut należy odpowiedzieć na 20 pytań. Wyniki uczestnika ukazane zostają od razu po ukończeniu testu, zaś klasyfikacja ogólna opublikowana zostanie po upłynięciu terminu na podejście do testu na stronie konkursu oraz na profilu na Facebooku.

Drugi etap przeprowadzony został w XXXI LO w Łodzi, gdzie uczestnicy rozwiązali kolejny test jednokrotnej odpowiedzi o wyższym poziomie trudności. Jedenastka finalistów z najlepszymi wynikami otrzymła nagrody ufundowane przez naszych sponsorów"

Źródło informacji:
http://www.konkurs-hiszpanski.esy.es/index.html

 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information