Nagrody i wyróżnienia dla Czwórkowiczór w I Międzyszkolnym Konkursie Społecznym - "Depresja, zobacz ją"

Logotyp konkursu.Niezmiernie miło nam pogratulować uczniom klas II DP: Julianowi Bieniowi, Marcie Sokół oraz Łucji Pietrak za sukcesy w postaci nagród oraz wyróżnień w I Międzyszkolnym Konkursie Społecznym pt: "Depresja, zobacz ją" w ramach kampanii społecznej "Depresja - choroba kontrastów".

Julian Bień wraz z Marta Sokół otrzymali nagrody w kategorii film, natomiast Łucja Pietrak w kategorii "Depresja w obiektywie".

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej prezentujemy z dumą nagrodzony film oraz dyplomy dla uczestników.


Can't see this document? Click Me

 

Więcej o konkursie na http://www.2lo-aktywnyobywatel.pl/aktualnosci/konkurs/

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information