Nagrody i wyróżnienia dla Czwórkowiczór w I Międzyszkolnym Konkursie Społecznym - "Depresja, zobacz ją"

Logotyp konkursu.Niezmiernie miło nam pogratulować uczniom klas II DP: Julianowi Bieniowi, Marcie Sokół oraz Łucji Pietrak za sukcesy w postaci nagród oraz wyróżnień w I Międzyszkolnym Konkursie Społecznym pt: "Depresja, zobacz ją" w ramach kampanii społecznej "Depresja - choroba kontrastów".

Julian Bień wraz z Marta Sokół otrzymali nagrody w kategorii film, natomiast Łucja Pietrak w kategorii "Depresja w obiektywie".

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej prezentujemy z dumą nagrodzony film oraz dyplomy dla uczestników.

Can't see this document? Click Me

Więcej o konkursie na http://www.2lo-aktywnyobywatel.pl/aktualnosci/konkurs/