Regulamin konkursu "PiMeeting".

Logo konkursuIV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi z  okazji  Międzynarodowego Dnia Liczby Pi zaprasza gimnazjalistów z województwa łódzkiego do udziału w „ΠMeeting

 

  1. Udział w Meetingu polega na przygotowaniu ( w języku polskim lub angielskim) pracy  i jej 10 minutowej prezentacji. Wybrany przez uczestnika temat może mieścić się w ramach  jednego z zaproponowanych  przez organizatora zagadnień lub wynikać z indywidualnych zainteresowań ucznia.  
  2.  Zgłoszenia należy nadesłać do dnia 7 stycznia 2015 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem:
  • numeru i pełnej nazwy szkoły wraz z dokładnym adresem pocztowym, telefonem i e-mailem,
  • imienia i nazwiska nauczyciela – opiekuna pracy,
  • imion i nazwisk autorów prac i ich tematów

Powyższe dane należy umieścić również na stronie tytułowej dostarczonej na konkurs pracy.

  1. Do konkursu będą przyjmowane wyłącznie prace indywidualne (w dwóch egzemplarzach), które wraz z jednostronicowym streszczeniem należy składać  do 20 stycznia  2015 roku w sekretariacie IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi lub przesłać drogą pocztową na adres:

'Π Meeting'

IV Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 16

91 – 416  Łódź

  1.  Informacje o zakwalifikowaniu do udziału w Meetingu zostaną przekazane szkołom do dnia  20 lutego 2015.
  2.  Na autorów najlepszych prac czekają cenne nagrody.
  3. Meeting i ogłoszenie wyniku konkursu odbędzie się dnia 13.03.2015 (piątek) w auli IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Szczegółowy plan zostanie przesłany do szkół droga mailową.
  4.  Wszelkie zapytania  prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Zapraszamy

Organizatorzy

Powyższy regulamin wraz z zestawem przykładowych tematów można pobrać w pliku pdf.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information