Podręczniki szkolne dla klas 1 (rok szkolny 2018/19)

Kategoria: Dla ucznia Opublikowano: wtorek, 21 sierpień 2018 Administrator
Grafika

Poniżej przedstawiamy podręczniki lub zestawy (podręcznik + zbiór zadań) jakie będą wymagane od ucznia w klasie pierwszej.

Podręczniki do nauki drugich języków obcych zostaną podane we wrześniu.

PrzedmiotTytułAutorzyWydawnictwo
biologia Biologia na czasie 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy + ćwiczenia Emilia Bonar, Weronika Krzeszowiec-Jeleń, Stanisław Czachorowski Nowa Era Spółka z o.o.
geografia Czas na geografię. Podręcznik. Zakres podstawowy Barbara Lenartowicz, Marcin Wójcik Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o.
przedsiębiorczość Krok w przedsiębiorczość Z. Makieła, T. Rachwał Nowa Era Spółka z o.o.
matematyka MATeMAtyka 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony, + Zbiór zadań Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek Nowa Era Spółka z o.o.
j.polski nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka. Starożytność-średniowiecze. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Klasa 1. Część1 Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
chemia kl. A, B, F Po prostu chemia. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy Hanna Gulińska, Krzysztof Kuśmierczyk Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
chemia kl. E BEZ PODRĘCZNIKA
historia Po prostu historia. Podręcznik dla klas pierwszych Rafał Dolecki, Krzysztof Gutowski, Jędrzej Smoleński Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
historia Atlas historyczny dla szkół ponadgimnazjalnych   Nowa Era Spółka z o.o.
wiedza o kulturze Spotkania z kulturą. Podręcznik do wiedzy o kulturze dla liceum i technikum Monika Bokiniec, Barbara Forysiewicz, Jacek Michałowski, Natalia Mrozkowiak-Nastrożna, Grzegorz Nazaruk, Magdalena Sacha, Grażyna Świętochowska Nowa Era Spółka z o.o.
fizyka Świat fizyki. Podręcznik dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Poziom podstawowy. pod redakcją Marii Fiałkowskiej Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
wiedza o społeczeństwie kl. A W centrum uwagi. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy Arkadiusz Janicki Nowa Era Spółka z o.o.
wiedza o społeczeństwie kl. B, E, F BEZ PODRĘCZNIKA
edukacja dla bezpieczeństwa Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkół ponadgimnazjalnych Jarosław Słoma Nowa Era Spółka z o.o.
j.angielski kl. B, E, F English File Advanced 3 edition ( bez ćwiczeń) Oxenden Clive, Latham-Koenig Christina, Lambert Jerry Oxford University Press