Podręczniki szkolne dla klas 2 (rok szkolny 2018/19)

Kategoria: Dla ucznia Opublikowano: poniedziałek, 06 sierpień 2018 Administrator
Grafika
PrzedmiotNazwa podręcznika/zestawuAutorzyWydawnictwo
biologia Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony Franciszek Dubert, Ryszard Kozik, Stanisław Krawczyk, Adam Kula, Maria Marko-Worłowska, Władysław Zamachowski Nowa Era Spółka z o.o.
chemia Chemia. Fundamenty. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony Krzysztof M. Pazdro Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro Sp. z o.o.
przyroda Ciekawi świata. Przyroda część 1,2,3,4   OPERON
matematyka MATeMAtyka 2. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Kształcenie ogólne w zakresie rozszerzonym Wojciech Babiański, Lach Chańko, Joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha Nowa Era Spółka z o.o.
j.polski Nowe Zrozumieć tekst - zrozumieć człowieka. Romantyzm - pozytywizm. Podręcznik do jezyka polskiego. Liceum i technikum. Klasa 2. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk, Dariusz Trześniowski Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
geografia Oblicza geografii1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. + Maturalne karty pracy Roman Malarz, Marek Więckowsk Nowa Era Spółka z o.o.
historia i społeczeństwo Poznać przeszłość. Ojczysty Panteon i ojczyste spory. Podręcznik. Tomasz Maćkowski Nowa Era Spółka z o.o.
fizyka Z fizyką w przyszłość. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych - zakres rozszerzony. Część 1 Maria Fiałkowska, Barbara Sagnowska, Jadwiga Salach Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
historia Zrozumieć przeszłość. Starożytność i średniowiecze. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony Ryszard Kulesza, Krzysztof Kowalewski Nowa Era Spółka z o.o.

W JĘZYKACH OBCYCH NASTĘPUJE KONTYNUACJA PODRĘCZNIKA Z ROKU UBIEGŁEGO.