Podręczniki szkolne dla klas 3 (rok szkolny 2018/19)

Kategoria: Dla ucznia Opublikowano: poniedziałek, 06 sierpień 2018 Administrator
Grafika
PrzedmiotNazwa podręcznika/zestawuAutorzyWydawnictwo
BIOLOGIA Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, Ćwiczenia Franciszek Dubert, Marek Jurgowiak, Maria Marko-Worłowska, Władysław Zamachowski Nowa Era Spółka z o.o.
CHEMIA Chemia2. Związki organiczne. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony Witold Danikiewicz Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro Sp. z o.o.
CHEMIA Chemia3. Związki nieorganiczne. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony Witold Danikiewicz Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro Sp. z o.o.
matematyka MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Kształcenie ogólne w zakresie rozszerzonym Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska Nowa Era Spółka z o.o.
matematyka MATeMAtyka. Podręcznik dla klas 3 szkół ponadgimnazjalnych. Kształcenie ogólne w zakresie podstawowym Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska Nowa Era Spółka z o.o.
j.polski Nowe ZROZUMIEĆ TEKST zrozumieć człowieka. Dwudziestolecie międzywojenne (awangarda) - powojenna nowoczesność. Podręcznik do języka polskiego. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk, Dariusz Trześniowski Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
geografia Oblicza geografii1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. + Maturalne karty pracy Roman Malarz, Marek Więckowski Nowa Era Spółka z o.o.
język łaciński dla humanistów Porta Latina Nova Podręcznik do języka łacińskiego i kultury antycznej Wilczyński, Pobiedzińska, Jaworska PWN
fizyka Z fizyką w przyszłość. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych - zakres rozszerzony. Część 2 Maria Fiałkowska, Barbara Sagnowska, Jadwiga Salach Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.
historia Zrozumieć przeszlość. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Część 2,3,4 Paweł Klint, Piotr Galik Nowa Era Spółka z o.o.

W JĘZYKACH OBCYCH NASTĘPUJE KONTYNUACJA PODRĘCZNIKA Z ROKU UBIEGŁEGO.