Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Grafika

Dobiegła końca trwająca 5 dni wizyta w szkole partnerskiej w ramach projektu w Kristiansta. Poniżej prezentujemy fragment fotorelacji z przebiegu i międzynarodowej współpracy w ramach tej wizyty. (Wszystkie zdjęcia do zobaczenia w Galerii lub po powiększeniu jednego z poniższych zdjęć pojawia się możliwość obejrzenia całego zbioru).

 


Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź
tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@4liceum.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   8:00 - 16:00

Wydarzenia


Can't see the FB Funpage. Stop blocking tracking at web browser.