Nauczyciele biorący udział w szkoleniach.

To co najbardziej polecić można by było chętnym do uczestniczenia w takim kursie to różnorodne metody przekazywania wiedzy oraz niestandardowe formy współpracy uczestników stosowane przez  prowadzących, które zachęcały kursantów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Kurs przyczynił się także do podniesienia świadomości interkulturowej uczestników oraz wiedzy na temat wymiaru europejskiego w edukacji. Nauczyciele uczestniczący w kursie rozwinęli nie tylko umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, ale także umiejętność dzielenia się wiedzą, refleksji nad własnym warsztatem pracy, planowania zajęć z wykorzystaniem multimediów i narzędzi ICT,  raportowania i udzielania informacji zwrotnej uczniom.

e-mail: sekretariat@4liceum.pl