Nauczycielki podczas szkolenia.

Uczestnicy kursu.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z literaturą, muzyką i sztuką irlandzką, a także poznać metody wprowadzania tej tematyki w program nauczania języków obcych. Organizator zapewnił różnorodność form pracy (praca w grupach, praca metodą projektu, praca metodą samodzielnych poszukiwań, dyskusje w grupach, wykłady, warsztaty, zajęcia w terenie w miejscach o znaczeniu historycznym i kulturowym) Międzynarodowy skład grup szkoleniowych był również okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów. Nasze nauczycielki powróciły z głowami pełnymi pomysłów i zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Books of Kells - bilbioteka i muzeum.

e-mail: sekretariat@4liceum.pl