Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Nauczycielki podczas szkolenia.

Uczestnicy kursu.

 

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z literaturą, muzyką i sztuką irlandzką, a także poznać metody wprowadzania tej tematyki w program nauczania języków obcych. Organizator zapewnił różnorodność form pracy (praca w grupach, praca metodą projektu, praca metodą samodzielnych poszukiwań, dyskusje w grupach, wykłady, warsztaty, zajęcia w terenie w miejscach o znaczeniu historycznym i kulturowym) Międzynarodowy skład grup szkoleniowych był również okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów. Nasze nauczycielki powróciły z głowami pełnymi pomysłów i zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Books of Kells - bilbioteka i muzeum.


Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź
tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@4liceum.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   8:00 - 16:00

Wydarzenia


Can't see the FB Funpage. Stop blocking tracking at web browser.