Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Erasmus+ projekt.

W szkoleniu wzięła udział grupa nauczycieli z różnych krajów europejskich: Włoch, Rumunii, Grecji, Chorwacji, Norwegii,  Hiszpanii, Łotwy i Polski. Współpraca w tak wielokulturowym  środowisku służyła dodatkowo podniesieniu kompetencji językowych
i umiejętności komunikacyjnych. Zajęcia terenowe z kolei stworzyły szansę bezpośredniego obcowania z kulturą iberyjską i zabytkami Andaluzji.

Erasmus+ projekt.

Dodatkowym efektem kursu jest nawiązanie kontaktów z nauczycielami z innych szkół europejskich oraz wynikająca z tego możliwość rozszerzenia współpracy szkoły z placówkami zagranicznymi i wykorzystanie jej w dalszej perspektywie do mobilności międzynarodowej.


Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź
tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@4liceum.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   8:00 - 16:00

Wydarzenia


Can't see the FB Funpage. Stop blocking tracking at web browser.