Grafika

Dodatkowo uczestnicy szkoleń mają mieli możliwość poszerzenia świadomości kulturowej związanej    z docelowym krajem kształcenia, co wiąże się m.in. z nawiązania kontaktów międzynarodowych, co     z kolei prowadzi do urozmaicenia i uatrakcyjnienia procesu dydaktycznego.

Wśród partnerów projektu znajdują się instytucje realizujące kursy i szkolenia na terenie Unii Europejskiej. Nauczyciele odwiedzą m.in. Wielką Brytanię, Maltę oraz Hiszpanię.

Po odbyciu szkolenia każdy z nauczycieli otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz zaświadczenie Europass-mobilność. Dodatkowo każdy z nauczycieli po powrocie ze szkolenia podzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi wyjazdu.

e-mail: sekretariat@4liceum.pl