Stypendysta Komisji Fulbrighta, Colin MacGregor, w IV LO.

Kategoria: Erasmus in Schools Opublikowano: piątek, 20 marzec 2015 Joanna Duda

12 marca Colin MacGregor gościł w murach IV Liceum Ogólnokształcącego wizytując uczniów klasy IF. Tematem spotkania była możliwość podjęcia studiów na uczelni wyższej znajdującej się na terytorium Stanów Zjednoczonych. Colin, jako absolwent Brown University, szczegółowo przedstawił i omówił cały proces aplikacyjny oraz kryteria przyjęć nowych studentów. Wspomniał również o licznych możliwościach ubiegania się o stypendia naukowe pokrywające część kosztów związanych z wyjazdem i studiami. Młodzież uczestniczyła w spotkaniu pod opieką prof. Joanny Dudy i prof. Małgorzaty Wojciechowskiej.

Colin

Collin