Formularz rejestracyjny dla kandydatów do klas dwujęzycznych (Pre-IB) do wstępnego testu z języka angielskiego

Kategoria: Rekrutacja Opublikowano: sobota, 11 maj 2019 Administrator

Poniższy formularz jest nieobowiązkowy i służy szkole wyłącznie do oszacowania liczby kandydatów do klas pierwszych pre-IB przystępujących do testu z języka angielskiego.

Nazwisko
Imię
Typ obecnej szkoły

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

2. Został powołany Inspektor Ochrony Danych. Wszelkie kwestie dotyczące ochrony danych osobowych należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych prowadzone będzie w celu oszacowania liczby kandydatów przystępujących do testu.
  4. Zakres przetwarzanych danych obejmuje: nazwisko, imię.
  5. Na Pani/Pana danych osobowych będą wykonywane następujące operacje: wgląd, usunięcie danych.
  6. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezbędne dla zrealizowania prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora Danych.
  7. Zgoda na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia złożonego wniosku.
    - dostępu do jego danych;
    - sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub
    - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
    - bycia zapomnianym uwzględniając przepisy nadrzędne dotyczące minimalnego okresu przechowywania dokumentów;
    - przenoszenia danych;
    - wniesienia skargi do organu nadzorczego;
    - cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w dowolnym momencie.
  9. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego.
  10. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  11. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa lub do zakończenia współpracy zależnie od charakteru danych.