Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/21

Kategoria: Rekrutacja Opublikowano: sobota, 23 maj 2020 Administrator
L.p. Daty
1   Składanie wniosków (elektronicznie w systemie naboru i w wersji papierowej lub z podpisem elektronicznym rodziców)
a) do klas dwujęzycznych 15-22.06
b) do klas ogólnodostępnych 15.06-10.07
2 Uzupełninie wniosku o kopię świadectwa ukończenia szkoły  26.06-10.07
3 Przeprowadzenie egzaminu z j.angielskiego do klas dwujęzycznych 1.07.
4 Ogłoszenie wyników egzaminu z j.angielskiego do 9.07
5 Uzupełninie wniosku o kopię wyników sprawdzianu ósmoklasisty 31.07-4.08
6 Ogłszenie listy zakwalifikowanych     12.08.
7 Potwierdzenie woli uczęszczania do szkoły w postaci dostarczenia do liceum oryginałów świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu, karty szczepień oraz 2 zdjęć legitymacyjnych 13-18.08.
8 Ogłoszenie listy przyjętych 19.08.2020

Ewentualne pytania dotyczące rekrutacji prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.