Informacje dla Kandydata, który w roku szkolnym 2018/19 zakończy edukację w szkole gimnazjalnej i rozpocznie trzyletni okres kształcenia w naszym liceum.

Harmonogram rekrutacji dla kandydatów po szkole gimnazjalnej

Kategoria: Rekrutacja dla kandydatów po szkole gimnazjalnej
Opublikowano: piątek, 17 maj 2019
Administrator
  • 13.05.2019 – 25.06.2019 (do godz. 12.00)  – logowanie do systemu, wpisanie swoich danych i preferencji wyboru, wydrukowanie wniosku, dostarczenie podpisanego wniosku do szkoły pierwszego wyboru.

Strona systemu naboru

• 21.06.2019 – 25.06.2019 (do godz.12.00) – uzupełnienie wniosku elektronicznego o uzyskane osiągnięcia, dostarczenie do szkoły pierwszego wyboru kopii świadectwa ukończenia szkoły i kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu.
  • 16 lipca 2019 (do godz. 12.00) – opublikowanie w szkole list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia (listy dostępne tylko w budynku szkoły).
  • 16.07.2019 godz. 12.00 – 24.07.2019 (do godz. 12.00) – potwierdzenie woli uczęszczania do szkoły w postaci dostarczenia do naszego liceum oryginałów świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu, karty zdrowia oraz 2 zdjęć legitymacyjnych.
  • 25 lipca 2019 godz.12.00 – wywieszenie listy przyjętych uczniów.

KANDYDACIE PAMIĘTAJ O POWYŻSZYCH TERMINACH !!

Profile klas pierwszych w roku szkolnym 2019/20 dla kandydatów po szkole gimnazjalnej

Kategoria: Rekrutacja dla kandydatów po szkole gimnazjalnej
Opublikowano: niedziela, 17 luty 2019
Administrator