"Methodology Revisited, Revitalised and Re-Energised" - relacja z kursu nauczycieli na Malcie (Erasmus+).

Dwutygodniowy kurs ETI Malta, Methodology Revisited, Revitalised and Re-Energised, przeznaczony dla nauczycieli języków obcych dał nauczycielom biorącym w nim udział szansę na przypomnienie tradycyjnych metod nauczania, ale w nowoczesnych, dostosowanych do potrzeb współczesnej szkoły oraz do uczniowskich oczekiwań formach. Tematyka kursu skupiała się także na praktycznym zastosowaniu nowych technologii podczas zajęć szkolnych oraz poza nimi, które skutecznie motywują uczniów do codziennego poszukiwania źródeł w języku angielskim.

Uczestnicy kursu.

Kurs oprócz powyższych korzyści metodycznych stał się przyczyną do doskonałej zabawy. Był także zaskakującym wyzwaniem i źródłem wiedzy na temat sposobu realizowania edukacji językowej w innych krajach Unii Europejskiej.

Działania podejmowane podczas kursu. Na zdjęciu naczycielka języka angielskiego z IV LO w Łodzi.