Erasmus+. Podsumowanie szkolenia metodycznego dla nauczycieli języka angielskiego.

Podczas przerwy wakacyjnej 2016 nauczyciele języka angielskiego z IV Liceum uczestniczyli w szkoleniach metodycznych realizowanych w ramach programu Erasmus+. Dwutygodniowe szkolenia odbywały się na Malcie w Executive Training Institute Malta. Nauczyciele mieli okazję zapoznać się z ciekawymi programami oraz narzędziami internetowymi służącymi do urozmaicenia zajęć edukacyjnych, a także poznać najnowsze trendy i techniki w nauczaniu języków obcych. Międzynarodowy skład grup szkoleniowych był również okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów.  Nasi nauczyciele powrócili z głowami pełnymi pomysłów i zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Uczestnicy szkolenia.Budynek instytutu, w którym odbywało się szkolenie.