Plan zajęć w ramach projektu POKL (aktualizacja 11.05.2015 r.)

Logo

Zajęcia z języka angielskiego pani proj.Angeliki Świtaj-Lato prowadzi od stycznia pani prof. Maria Janowicz.

Aktualizacja z dnia 11.05.2015

PONIEDZIAŁEK Godzina zajęć Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala
7.15-8.15 III A+D+E ANGIELSKI  s.23 M.Janowicz s.1
8.15 - 9.00 klasa III Matematyka PP A. Banaskiewicz s.44
9.00 -10.00 2DP SL Matematyka A.Banaśkieiwcz s. 44
14.40-15.40 II D ANGIELSKI  s.23
14.00 -15.30 II A FIZYKA E.Grudzień s.31
15.45-17.15 3DP MAT Studies R.Zdanowicz s.15

 

WTOREK Godzina zajęć Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala
14.45-15.45 I A/B/D ANGIELSKI D. Bonkowska s.23 III B+C gr 1 ANGIELSKI  M.JANOWICZ  s.2
15.45-16.45

I E+F (gr 1) ANGIELSKI M. Janowicz s. 1

(zajęcia trwają 1.5 godziny zegarowej do 17:15)

 
15.45-17.15 2 DP FIZYKA M. Wojciechowska s. 32  

 

ŚRODA Godzina zajęć Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala
14.45 -15.45 II B + E ANGIELSKI  M.JANOWICZ s.40    
14.45 - 16.15 klasy III CHEMIA E.Bilewicz s.45    
15.45 - 17.15 2DP  (gr 1) ANGIELSKI M. Janowicz s.1    
15.45 - 18.00 3DP FIZYKA M.Wojciechowska s.32 3DP BIOLOGIA M.Pawlikowska s.22

2DP MAT Studies R.Zdanowicz s.15 
(zajęcia trwają 1,5h)

2DP MATEMATYKA HL A.Banaśkiewicz s.3

17.15 - 18.45 2DP INFORMATYKA-STATISTICA Studies R.Zdanowicz s.15     
16.15 - 17.15 Klasy I CHEMIA E. Bilewicz s.45    

 

CZWARTEK Godzina zajęć Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala
13.55 - 14.55 II B + E  ANGIELSKI  M.JANOWICZ  s.1  
14.45 - 15.45 Klasy I FIZYKA M. Wojciechowska S.32  
14.55- 15.55 III B + C gr 2 ANGIELSKI  M.JANOWICZ  s.1  
15.45 - 17.15

3DP ANGIELSKI (gr Mat Studies) M. Janowicz

(zajęcia trwają 2 godziny zegarowe do 17:45)

I F MATEMATYKA R.Zdanowicz s.15
15.45 - 18.00 3 DP MAT HL A. Banaśkiewicz s.3  

 

PIĄTEK Godzina zajęć Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala
7.30-8.15 klasy III MAT (podstawa) A. Banaśkiewicz s.3  
8.30-10.00 2 DP gr 1 BIOLOGIA M.Pawlik s.22  
12.55-13.55 II A ANGIELSKI M.Janowicz s.1  
14.00-15.30 IIA FIZYKA E. Grudzień s. 31 Klasy II MATEMATYKA (rozszerzenie) R. Zdanowicz s.15
14.40 - 15.40 Klasy II CHEMIA E. Bilewicz s.45  
15.45 - 17.45 3DP ANGIELSKI (gr Mat SL i HL ) M. Janowicz s. 1  

 

SOBOTA Godzina zajęć Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala
8.00 - 11.00 3DP CHEMIA K. Klimaszewski s. 1 2x/m-c 2DP CHEMIA E. Bilewicz
9.00 - 11.00 2DP FIZYKA M.Wojciechowska  
8.00-11.00 2DP MATEMATYKA SL A.Banaśkiewicz s.3 1x/m-c  
10.00-14.30 3 DP MATEMATYKA SL A.Banaśkiewicz s. 3 2x/mc  
11.00-14.00 2DP gr 2 BIOLOGIA 2x /m-c M.Pawlik s.22  
14.00-15.30 2DP (gr 2)) ANGIELSKI  M. Janowicz s.1  

 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

BIP

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information