LodzMUN - dzień 1. Rozpoczęcie obrad.

LogoWczoraj, 29 maja 2014 roku, rozpoczęły się pierwsze w Łodzi międzynarodowe obrady LodzMUNa zorganizowane przez młodzież IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Pani prof. M. Janowicz, nauczycielka języka angielskiego oraz TOK (przedmiot realizowany w klasie z Maturą Międzynarodową), której dotychczasowe poczynania, przyczyniły się najpierw do owocnego udziału naszej młodzieży w MUNach, w całym kraju, zorganizowania międzyszkolnego MUNa w roku 2013, a teraz do urzeczywistnienia wizji międzynarodowego LodzMUNa.

Rozpoczęło się bardzo oficjalnie, w znakomitym miejscu - Pałacu Poznańskich z udziałem znamienitych gości. Następnie miała miejsce sesja ogólna, a po przerwie uczestnicy rozpoczęli debaty w komitetach już na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Łódzkiego.

Poniżej pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia:

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information