LodzMUN - dzień 2 i 3. Obrady oraz zakończenie.

LogoDrugi dzień (30 maja) upłynął pod znakiem obrad w poszczególnych komitetach, które odbywały się na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Łódzkiego.

Otatnim dniem MUNa była sobota (31 maja), kiedy to w Auli Wacława Schuberta UŁ odbyły się sesje plenarne oraz ceremonia zakończenia.

I tak LodzMUN 2014 zorganizowany przez młodzież IV LO w Łodzi dobiegł końca. Wkrótce postaram się zamieścić podsumowanie,a w roku przyszłym mam nadzieję zaproszenie na kolejne tego typu wydarzenie w Łodzi.

Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć z LodzMUNa 2014:

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information