Wyjazd do Szwecji 11-18.11.2012 w ramach projektu językowego.

W połowie listopada, kiedy materiału na lekcjach przybywa, a nauczyciele zapowiadają coraz więcej klasówek, ośmiu uczniów Naszej Szkoły miało okazję wyrwać się z monotonii ciężkiej pracy i uczestniczyć w projekcie językowym w Szwecji, organizowanym przez Europejskie Centrum Młodzieży i Liceum Politechniki w Łodzi.
Długa podróż drogami, promami i mostami nie zniechęciła nas do poznawania nowej kultury i zwiedzania nowych miejsc. Pierwszy punkt w programie - Malmö  zaliczyliśmy już z samego rana. Potem kolejne setki kilometrów i dotarliśmy do upragnionego Sztokholmu. Kilka następnych dni spędziliśmy w stolicy Szwecji pochłonięci zwiedzaniem i poznawaniem nowych miejsc.

sztokholm1 sztokholm2 sztokholm3

Czytaj więcej...

Kornwalia - wyjazd językowy

kornwalia_02

W dniach 16-25 marca uczniowie klas 1E oraz 1F udali się na wycieczkę krajoznawczo-edukacyjną do Kornwalii. W projekcie towarzyszyli im koledzy z Technikum Architektoniczno-Budowlanego w Warszawie. Zawsze otwarci na nowe znajomości Czwórkowicze, szybko nawiązali nowe przyjaźnie, odkrywając piękne rejony południowej Anglii. Szybko okazało się, że wycieczka o charakterze edukacyjnym, może łączyć się również ze świetną i niezapomnianą zabawą.

Każdy dzień wyjazdu obfitował w różnego rodzaju zadania oraz językowe łamigłówki, ciekawe przede wszystkim dlatego, że odbywały się w różnych miastach Kornwalii. Nasi uczniowie mieli zatem szansę odwiedzić miejsca takie jak: Ilfracome, Plymouth, Torquay, Exeter czy St. Austell.

kornwalia_04

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information