Z inicjatywy młodzieży czterech najstarszych łódzkich liceów I LO, II LO, III LO , IV LO przy współpracy z  Teatrem Wielkim rok szkolny 2013/2014 został ogłoszony Licealnym Rokiem Kulturalnym. Projekt daje uczniom możliwość poznania bogatego repertuaru Teatru Wielkiego w Łodzi poprzez uczestnictwo w wieczornych spektaklach.

"Ziemia obiecana" w Teatrze Wielkim drugą propozycją w ramach Licealnego Roku Kulturalnego.

 

"Ziemia obiecana" - Plakat.

W ramach projektu Licealny Rok Kulturalny uczniowie IV LO kolejny raz gościli w Teatrze Wielkim w Łodzi, tym razem podziwiali balet - "Ziemia obiecana"Sztuka została wystawiona w dniu 21 lutego 2014 roku o godzinie 18:30.

Rozpoczęło się od powitania gości i wystąpienia na scenie Dyrektorów szkół, które biorą udział w projekcie. Tym razem obyło się bez strat własnych podczas tego wystąpienia (przypominamy, że za pierwszym razem rozsypał się sznur pereł na scenie - przypis aut.).

Czytaj więcej...

Inauguracja Licealnego Roku Kulturalnego.

Plakat wydarzenia

Licalny Rok Kulturalny zainaugurowany!

W czwartek, 17 października 2013 roku Teatr Wielki pękał w szwach. Młodzież z czterech najstarszych łódzkich liceów: I, II, III, IV wraz z nauczycielami i rodzicami zapełnili widownię po brzegi, na specjalnym spektaklu musicalu Frederica Loewe'go MY FAIR LADY.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania zgromadzonych gości, w tym przedstawicieli władz miasta (szkoda, że pojawili się tylko reprezentacji Łódzkiego Kuratorium), by następnie na scenę zaprosić Dyrektorów wymienionych wyżej liceów. Po krótkiej wypowiedzi każdej z Pań Dyrektor, rozpoczął się spektakl.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information