"Zachować Pamięć: Historia i kultura dwóch narodów" to międzynarodowy projekt prowadzony przez Instytut Yad Vashem w Jerozolimie i Ośrodek Rozwoju Edukacji w Polsce. W projekt zaangażowana została młodzież izraelskiej szkoły Rothberg High School w Ramat HaSharom oraz IV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.

Druga już wizyta młodzieży izraelskiej w IV LO.

W ramach projektu polsko - izraelskiego "Zachować Pamięć" młodzież z Izraela po raz kolejny gościła w murach IV LO w Łodzi.Zobaczcie na krótkim filmie jak przebiegała tym razem wizyta.

 

Zdjęcia z wizyty jak zawsze w Galerii.

Czytaj więcej...

Wizyta młodzieży z Rothberg High School w IV LO.

logoDnia 10 października 2013 Naszą Szkołę odwiedziła młodzież z  Rothberg High School w Ramat HaSharom w Izraelu. Wizyta związana była z uczestnictwem w projekcie "Zachować pamięć: Historia i kultura dwóch narodów".

W spotkaniu uczestniczyli znamienici goście, między innymi prezydent miasta Łodzi pan Radosław Stępień oraz przedstawiciel Kuratorium Oświaty i Wychowania pani Ewa Sobór.

Poniżej zamieszczamy krótką, filmowa relację z pobytu gości. Więcej na temat wizyty w kolejnym artykule podsumowywującym realizację projektu.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information