Warsztaty - świadome wybory - świadome życie (spotkanie 2).

Grupa uczestnikówKolejna część warsztatów miała apekt praktyczny. Gotowaliśmy, pichciliśmy i obżeraliśmy się tym co przyrządziliśmy.
Podczas uczty podano następujące dania: tofucznica (śniadanie), humus, pesto z orzechów nerkowca (lunch), burgery z falafelami (obiad), tofurnik i czekolada daktylowa (deser). Wszystkie dania popijaliśmy wyciskanymi z owoców i warzyw sokami. Samo zdrowie!

Czytaj więcej...

Warsztaty - świadome wybory - świadome życie (spotkanie 1).

Warsztaty spotkanie 1W piątek, 11 marca uczniowie Naszej Szkoły wraz z uczniami IX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wzięli udział w pierwszej części warsztatów na temat empatii, mądrych i świadomych wyborów oraz ich wpływu na nasze życie. Dowiedzieli się o zagrożeniach jakie niesie ze sobą chów przemysłowy zwierząt, jak odnaleźć się w relacji ja - świat natury - świat zwierzęcy. Poznali także korzyści diety roślinnej. Wielu z nich zrozumiało czym jest dobrze zbilansowana dieta - czym są nasiona chia - siemie lniane - jak jeść awokado i dlaczego warto albo czym jest spirulina.

Druga część warsztatów w poniedziałek 14.03 - będziemy gotować !!!

Warsztaty prowadzi Klaudyna Andrijewska ( autorka książeczek dla dzieci , m. in Tosia i Pan Kudelko), Michał Andrijewski i Maria Janowicz (nauczycielka IV LO w Łodzi).

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information