Formularz zgłoszeniowy do egzaminu rekrutacyjnego do klas pierwszych pre-IB (rok 2018)

formularz

Formularz udostępniony poniżej posłuży nauczycielom IV LO do określenia liczby osób zainteresowanych pzystąpieniem do sprawdzianu kompetencji jezykowych, do klas pre-IB. Formularz nie jest formą zapisu ani nie wiąże się z obowiązkiem przystąpienia do egzaminu, pełni tylko rolę informacyjną.

Prosimy o uczciwe wypełnienie formularza, pozwoli nam to na przygotowanie odpowiedniej ilości testów oraz na sprawne przeprowadzenie egzaminu.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information