Mistrzostwa Szkół Pnadgimnazjalnych w koszykówce chłopców (styczeń 2015)

W dniach 15, 16 i 19 styczeń odbyły się eliminacje do finałów Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. Gospodarzem rozgrywek było XXXIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. Reprezentacja naszej szkoły trafiła do silnej grupy złożonej z  XXXIII LO (faworyta rozgrywek), Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, Zespołu Szkół Samochodowych  i XXIV LO.

W pierwszym dniu rozgrywek nasza reprezentacja odniosła wspaniałe zwycięstwo nad Zespołem Szkół Techniczno-Informatycznych (47 : 18). W dniu drugim zawodów również Czwórka odniosła zwycięstwo nad Zespołem Szkół Samochodowych (44 : 21). W kolejnym dniu nasze drużyna uległa XXXIII LO (25 : 73). Po niezwykle zaciętym pojedynku z XXIV LO o miejsce trzecie, minimalnie lepszym okazał się rywal (39 : 42).

IV LO wystąpiło w składzie:

  • Jodziewicz Bartosz
  • Rogowski Mateusz
  • Kosec Benjamin
  • Sposób Bartosz
  • Adamiak Szymon
  • Janowski Kamil
  • Choiński Wojciech
  • Rębiałkowski Wiktor
  • Gidaszewski Wiktor

Opiekunem zespołu był prof. Paweł Jasitczak.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information