Reprezentacja IVLO na zawodach koszykarskich.

Piłka koszykowaW dniach 30 stycznia - 8 lutego 2017 roku odbyły się eliminacje do Mistrzostw Łodzi w Koszykówce chłopców. Nasza Szkoła trafiła do grupy IV, gdzie rozstawiona została z XXVI LO oraz VIII LO.

Naszą Szkołę reprezentowali:

 • Bartłomiej Szmigielski
 • Mateusz Pecyna
 • Kamil Radwański
 • Jakub Makowski
 • Aleksander Lewiński
 • Wojciech Choiński
 • Bartłomiej Biernacki
 • Emil Niedzielski
 • Kasper Guzek
 • Jakub Cichoń

Szkolny TEAM pod przewodnictwem prof. Pawła Jasitczaka po odniesieniu znaczącego zwycięzstwa w meczu z  XXVI LO 65:44 oraz niewielkiej porażce 27:28 awansował do kolejnej fazy rozgrywek Mistrzostw. GRATULUJEMY!

A teraz coś dla miłośników gry - statystyki:

Mecz IV LO - XXVI LO (65 : 44)

 • najwięcej punktów zdobyli: Bartłomiej Szmigielski (30), Jakub Makowski (18), Aleksander Lewiński (8).

Mecz IV LO - VIII LO

 • najwięcej punktów zdobyli: Bartłomiej Szmigielski (14), Jakub Makowski (6), Aleksander Lewiński (6).
Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information