Zadanie 1 |
Doradztwo edukacyjno –zawodowe oraz przedsiebiorczość |
Doradztwo zawodowe (J.Klink) piątek 10:05 – 11:55 |
Zadanie 2 |
Zajęcia z przedsiębiorczości (D.Raczkowska) poniedziałki 15.55 - 17.25 |
|
Zadanie 3 |
Zajęcia z języka angielskiego |
Zajęcia przygotowujące do pisania prac badawczych w jęz.angielskim (K.Szkudlarek ) czwartek 8:15 – 9:00 |
Zajęcia przygotowujące do pisemnego i ustnego egzaminu z jęz. angielskiego (K.Kosakiewicz program polski) środa 15 : 00- 15:45 |
||
Zadanie 4 |
Język francuski |
Język francuski w biznesie (J.Kopeć) czwartek 14:05 – 15:35 |
Zadanie 5 |
Zajęcia dwujęzyczne z geografii |
Zajęcia dwujęzyczne z geografii (A.Kiersztyn) poniedziałek 14:05 – 14:50 |
Zadanie 6 |
Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki, biologii, chemii, matematyki |
Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki (M.Wojciechowska) piątek 7:15 – 8:00 |
Zajęcia przygotowujące do matury z biologii (M.Cychner program polski) – zajęcia rozpoczną się w późniejszym terminie |
||
Zajęcia przygotowujące do matury z chemii (I.Milczarek) Grupa 1 poniedziałek 15:00 – 16:30 Grupa 2 piątek 15:00 – 16:30 |
||
Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki (A.Banaśkiewicz – program polski) środa 15:00 – 15:45 |
||
Zadanie 7 |
Koła i laboratoria z fizyki, biologii, chemii |
Laboratorium fizyczne (E.Grudzień program polski) Grupa 1 środa 15:00 – 15:45 co dwa tygodnie Grupa 2 środa 15:00 – 15:45 co dwa tygodnie |
Laboratorium fizyczne (M.Wojciechowska) wtorek 15:45 – 16:00 |
||
Laboratorium z biologii (M.Pawlikowska IB) Grupa 1 wtorek 10:00 – 10:45 Grupa 2 czwartek 10:00 – 10:45 |
||
Laboratorium chemiczne (E.Bilewicz) Grupa 1 wtorek 15.45 – 17.15 (co 2 tyg) Grupa 2 piątek 14.00-14.45 Grupa 3 wtorek 15.45 – 17.15 (co 2 tyg) |
||
Zadanie 8 |
Zajęcia laboratoryjne z matematyki i statystyki |
Zajęcia laboratoryjne z matematyki (A.Banaśkiewicz IB) wtorek 16:00 – 16:45 ; soboty 10:00 – 12:15 |
Zajęcia ze statystyki (R.Zdanowicz) – zajęcia rozpoczną się w późniejszym terminie |
||
Zadanie 9 |
Kształtowanie i rozwijanie kompetencji cyfrowych |
Koło zainteresowań rozwijające kompetencje cyfrowe z wykorzystaniem technik 3D (A.Stępień) – zajęcia rozpoczną się w późniejszym terminie |