Wizyta klasy II DP w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

Młodzież Czwórki w Centrum Dialogu.10 pażdziernika klasa II DP odwiedziła Centrum Dialogu imienia Marka Edelmana. Podczas wizyty uczniom naszej szkoły zaprezentowano projekcję filmu "Karski i władcy ludzkości", opowiadającą historię Jana Karskiego - tajnego emisariusza Polskiego Państwa Podziemnego.  Następnie uczniowie spotkali się z Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem, z którym podjęli dyskusję o najważniejszych prawach dla młodego człowieka oraz stosunku instytucji publicznych do osób niepełnoletnich.

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.