"Rodacy bohaterom - paczka dla polskiego kombatanta na Kresach" - trzecia taka akcja w IV LO.

Po raz trzeci młodzież IV LO przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "RODACY BOHATEROM - PACZKA DLA POLSKIEGO KOMBATANTA NA KRESACH".
Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Odra - Niemen od 2010 roku. Polega na zbieraniu produktów żywnościowych, zrobieniu z nich paczek i wysłaniu ich do naszych Rodaków, którzy pozostali na Kresach. Dary kierowane są do kombatantów, ich rodzin oraz z uwagi na bardzo dużą ilość paczek także do polskich, biednych, wielodzietnych rodzin. Jest to znak naszej pamięci o Tych co zostali tam, na Kresach i wdzięczności za piękne świadczenie o polskości na tamtych ziemiach.

Jeżeli chcesz mieć w tym swój udział, przyłącz się. Prosimy, kup jakikolwiek towar z listy, dostarcz go do nas, a my skompletujemy odpowiednie paczki. Akcja trwa do początku stycznia 2017 r.


Plakat akcji

Czynimy to, gdyż wierzymy, że stanowimy w Jedność Naszego Narodu Ponad Granicami.


Koordynator: Mariusz Bojanowski.
Kontakt:

  • telefoniczny:  503506776
  • facebook: https://www.facebook.com/rzgowskalodziezpatriotyczna/
  • mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information