Spotkanie uczniów z doradcą edukacyjnym.

W piątek (24 lutego 2017 roku) nasza młodzież miała przyjemność spotkać się z panem Jakubem Truszkowskim, doradcą edukacyjnym z "Studia w Anglii". Nasz gość nie tylko odpowiedział na oczekiwania uczniów związane z wyborem odpowiedniego kierunku studiów, ale także zmotywował ich do przyjrzenia się swoim dotychczasowym wyborom przyszłej uczelni przez pryzmat własnych zainteresowań, talentów, pasji.

Spotkanie z doradcą edukacyjnym.Młodzież zgromadzona na spotkaniu.

Na koniec spotkania doradca z Bydgoszczy zaprosił do personalnego kontaktu każdego, kto będzie zainteresowany pomocą w wyżej wspomnianym zakresie. Pomoc ta udzielona zostanie bezpłatnie.

Doradca edukacyjny mówi o pasji.

Po więcej informacji na temat doradztwa edukacyjnego zapraszamy na stronę www.studiawanglii.pl

 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information