Spotkanie uczniów z doradcą edukacyjnym.

W piątek (24 lutego 2017 roku) nasza młodzież miała przyjemność spotkać się z panem Jakubem Truszkowskim, doradcą edukacyjnym z "Studia w Anglii". Nasz gość nie tylko odpowiedział na oczekiwania uczniów związane z wyborem odpowiedniego kierunku studiów, ale także zmotywował ich do przyjrzenia się swoim dotychczasowym wyborom przyszłej uczelni przez pryzmat własnych zainteresowań, talentów, pasji.

Spotkanie z doradcą edukacyjnym.Młodzież zgromadzona na spotkaniu.

Na koniec spotkania doradca z Bydgoszczy zaprosił do personalnego kontaktu każdego, kto będzie zainteresowany pomocą w wyżej wspomnianym zakresie. Pomoc ta udzielona zostanie bezpłatnie.

Doradca edukacyjny mówi o pasji.

Po więcej informacji na temat doradztwa edukacyjnego zapraszamy na stronę www.studiawanglii.pl