Konkurs literacki - "I Ty zostaniesz Mickiewiczem".

Dnia 25 maja br. w auli IVLO zorganizowano konkurs literacki pod hasłem: "I ty zostaniesz Mickiewiczem".Plakat konkursowy.

Na mocy porozumienia polonistów łódzkich szkół średnich: Małgorzaty Mrowickiej (XIII LO), Anny  Traczyk i Agnieszki Pietrzak (XXIV LO) i Wojciecha Woźniaka (IV LO) 45 uczniów podjęło ochoczo trud dokończenia opowiadania tak, aby zachować przyjęty przez autora sposób kreowania fabuły, wykazać się pomysłowością w jej rozwiązaniu i uczynić to sprawnie pod względem warsztatowym.

Określenie ochoczo nie padło tu przypadkowo. Po przeczytaniu zadania uczestnicy poprosili o wydłużenie czasu zmagań i dodatkową porcję kartek.                                     

Na wyniki wszyscy zainteresowani poczekają do12 czerwca br.

Zmagania uczestników trwały pół godziny dłużej niż założono.Uczestnicy już na wstępie poprosili o dodatkowe kartki papieru.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information